كدخبر: ۳۳۱
تاريخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مسابقه طراحی سردر پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان
دانشگاه علوم پزشکی زنجان طراحی سر در ورودی پردیس این دانشگاه را به مسابقه گذاشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، طرح نهایی سردر ورودی پردیس دانشگاه زنجان شامل ورودی عابر (یک یا دو ورودی)،‌ دو نگهبانی (خواهران و برادران)، یک قسمت اداری(انتظامات و حراست دانشگاه) و دو ورودی اتومبیل‌رو (برای ورود و خروج) در امتداد شمالی جنوبی خیابان گاوازنگ است. علاقمندان می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را تا 17 اردیبهشت‌ماه به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.
طرح سردر ورودی باید دارای ویژگی‌هایی همچون نشانگر هویت آموزشی، درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و آمیزه‌ای از فرهنگ ایرانی اسلامی بوده و استفاده از طرح آرم دانشگاه بلامانع است. ضمنا وجود پیشانی سردر برای معرفی با عنوان «دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان» الزام توجه به فضای بیرونی و درونی، همخوانی با اجزای دیوار محوطه، ساختمان دانشکده‌ها و سایر ساختمان‌ها، در نظر گرفتن ویژگی‌های عملکردی (تفکیک سواره از پیاده، فضای تایمکس، امنیت، سهولت تردد و ...) و توجه به تناسب محل نگهبانی و کنترل ورود و خروج با موقعیت آرم دانشگاه و سردر نیز باید به عنوان نقطه معرفی فضا باشد.
پیشنهادها الزاما باید با رعایت مسائل و آیتم‌های تا حد امکان اقتصادی ارائه شده و مسابقه به صورت آزاد و در یک مرحله برگزار می‌شود و برای افراد حقیقی که به صورت گروهی در مسابقه شرکت می‌کنند، تنها فردی که با عنوان سرگروه ثبت نام می‌کند، برای شرکت در مرحله برگزاری مسابقه به رسمیت ‌شناخته می‌شود. همه دانشجویان و اساتید معماری، کارشناسان دفاتر فنی،‌ طراحان، ‌حجم سازان و مهندسی مشاور، پیمانکاران و معماران تجربی، گروه طراحان و مشاوران ابنیه و معماری می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی دانشگاه و یا تکمیل فرم پیوست و ارسال مدارک در این مسابقه شرکت کنند.
علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان واقع در زنجان ضلع شمالی میدان آزادی‌ ـ ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان ـ معاونت پشتیبانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 3-6154650-(0241) و شماره دورنگار 4131203 و تماس حاصل کنند و یا به آدرس پایگاه اینترنتی http://www.zums.ac.ir مراجعه کنند.
* نام:
ايميل:
* نظر: