علی منتظری در فرهنگستان هنر، حکم گرفت

دکتر علی منتظری طی حکمی از سوی سرپرست فرهنگستان هنر، به ریاست گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» منصوب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، با حکم علیرضا اسماعیلی، سرپرست این فرهنگستان، گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» فرهنگستان هنر به ریاست دکتر علی منتظری آغاز به کار کرد.

علی منتظری در فرهنگستان هنر، حکم گرفت

علی منتظری که عضو پیوستۀ فرهنگستان هنراست، ریاست جهاد دانشگاهی، ریاست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو هیئت مؤسس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، و همچنین عضویت در هیئت مؤسس خبرگزاری قرآنی (ایکنا)، سردبیری فصلنامۀ علمی_پژوهشی پایش و… را در کارنامۀ خود دارد.

همچنین، دکترمحمود عزیزی، عضو پیوستۀ فرهنگستان هنر، بازیگر، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر، تلویزیون و سینما، به عنوان عضو دائمی گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» منصوب شد.

استادان علی نصیریان، بازیگر، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، مجید سرسنگی، دکتری ادبیات نمایشی، تاج‌بخش فنائیان، نویسنده و کارگردان تئاتر و تلویزیون، بهزاد قادری، دکتری ادبیات نمایشی، ایرج راد، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و نادر برهانی مرند، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، نیز به پیشنهاد دکتر علی منتظری و حکم علیرضا اسماعیلی، به مدت دو سال به عضویت گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» فرهنگستان هنر منصوب شدند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آن‌ها به شما نزدیکتر شده‌اند

آن‌ها به شما نزدیکتر شده‌اند: آتش‌سوزی و حفاظت از میراث فرهنگی

از آتش‌سوزی تا بروز زلزله و حتی نشت لوله‌های آبی که در خفا می‌تواند بناهای تاریخی را به کوهی از خاکستر یا خاک تبدیل کنند، هر کدام به‌نوعی یک فاجعۀ ملی و تاریخی رقم بزنن